Gadżety Rutera

 

Fotoalbum Rutera 2007-2008

Na koniec 2008 roku zdecydowałem się na zrobienie foto albumu Rutera. Album został poświęcony tylko Ruterowi, choć znalazło się w nim tez kilka fotografii na których są też i inne pieski lub osoby. Album obejmuje okres od początku pobytu Rutera w naszym domu, to jest od 15 grudnia 2007, do końca 2008 roku. Zapraszam do obejrzenia jego projektu.
 

     

Fotokalendarz Rutera 2009
Mając kilka tysięcy zdjęć Rutera z całego roku postanowiłem wykorzystać je w następnym roku. Wybrałem po kilka najlepszych zdjęć z każdego miesiąca i zaprojektowałem kalendarz na 2009 rok. Na stronie każdego miesiąca umieściłem po 3 najlepsze zdjęcia z danego miesiąca. Zobacz co z tego wyszło.
 
 

Fotokubek panoramiczny Rutera

Prosty kubek ze zdjęciem panoramicznym, na którym jednym z głównych tematów jest Ruter.

 

Fotopuzzle Rutera (W łazience)
Fotopuzzle to był pierwszy pomysł na gagdet z wykorzystaniem fotografii Rutera. Powstał na życzenie Hanki jako prezent. Dlatego też jako podstawę wybrałem do tego celu jej ulubioną fotografię
 

 

Fotopuzzle Rutera (Pod wersalką)

Drugie fotopuzzle ze zdjęciem Rutera powstały siłą rozpędu. Postanowiłem zrobić układankę także z moim ulubionym zdjęciem Rutera. Niestety, mam ich wiele, dlatego wybór był trudny. Ostatecznie zdecydowałem się właśnie na to ukazujące go w lutym 2008 spoglądającego wprost w obiektyw spod wersalki.

 

 


(c) Aleksander Piwkowski

Kraków, 2008